ThetaHealing®Tekniği

     ThetaHealing® tekniği, beynin theta frekansında, meditatif yöntemlerle, algının yaratıcıya olan koşulsuz inanç ve güvenle programlanmasını içerir. Bu teknik kazma (digging) tekniği ile algımızda yer edinen yanlış hayat inançlarına ulaşmamızı sağlar. Bize hizmet etmeyen hayat algıları kaldırılıp doğru kodlarla sözel olarak programlandıktan sonra yeni programın  çalışabilmesi için programı destekleyici hisler de yüklenerek kişinin uyumlu bir şekilde yeni hayat görüşüyle hareket edebilmesi ve keyif ve huzurla yaşayabilmesi sağlanır.

     ThetaHealing tekniği 1995 yılında kurucusu olan ViannaStibal tarafından sağlığını geri kazanma sürecinde oluşmuştur. 2006 yılına dek bu tekniği kendi üzerinde geliştirerek öğretebileceği bir forma getirmiştir. Kanser hastalığı süresince yaratıcıya olan inancıyla dua ederken meditasyonlar yapmaktadır. Kanser hücreleri tıbbi müdahale yapılana dek hızlı bir şekilde yok olmuştur. Yaptığı meditasyonlar sırasında beyninin theta frekansına geçtiği tespit edildikten sonra theta frekansında beynin mucizeler yaratabildiği anlaşılmıştır. Sonrasında theta frekansında beynin yapabileceği diğer konularla ilgili tekniği daha da geliştirmiştir. Teknikle ilgili daha detaylı bilgiye www.thetahealing.com‘dan ulaşabilirsiniz.

     ThetaHealing tekniği artık ThetaHealingInstitute of Knowledge®, kısaca THInK® olarak geçen kurum tarafından uluslararası olacak şekilde sertifikalandırılarak eğitilmektedir ve eğitimin tüm hakları kanunlarca saklıdır. Ayrıca ThetaHealing®  ve ThetaHealer®terimleri de THInK tarafından www.thetahealing.com‘da registre edilmiş marka olarak korunmaktadır.

     Bu eğitimi alanların sertifikalarına dair en doğru bilgileri thetahealing.com ‘da – “SearchCertifiedThetaHealers®” yazan üstte mor butonuna tıklayarak bulabilirsiniz. Tüm Sertifikalı ThetaHealer uygulayıcı ve öğretmenleri kayıt altındadır.  Bana özel ThetaHealer sayfasına ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

 

     "ThetaHealing® andThetaHealer® are registeredtrademarks of THInK at  www.thetahealing.com"